מכירות

אצלנו באופיס פלוס מתמחים במכירות שעובדות לכל סוגי המוצרים. אנו עובדים לפי כל כללי המכירות והתוצאות מדברות בשטח. אחוזי המרה של מעל 70% ולידים חמים שנשארים אצלך. תן למומחים למכור עבורך, ובגדול.

קרא עוד

רישום לקורסים

פתחת קורס? יצאת עם רישום? אנחנו מקבלים את כל הפניות שלכם בוואטסאפ, במייל, באתר, ובכל הרשתות החברתיות, ומשווקים לכם את הקורס עם כל האנרגיות והפטריוטיות, כדי שהלידים יהפכו ללקוחות מרוצים. כמובן שהגבייה היא חלק משלים לרישום ויכול גם הוא להתבצע דרכנו במיומנות ובמקצועיות, עם התחברות לממשק הגביה שלכם, כדי שתראו את הכסף שלכם מגיע אליכם ישירות, בקלות ובמהירות.

קרא עוד

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית איכותית ומקצועית לכל מטרה, הכוללת: פרסום, כתבות, סלוגנים, שירים, ברכות ועוד ועוד. הכתיבה שלנו מתאפיינת בזרימה, בהירות, עוצמה ונגיעה חכמה במוקד המסר. ספרו לנו רק מה תרצו לראות על הדף ומי קהל היעד שלכם, והמילים מתחילות לרוץ על המקלדת ולעשות עבורכם את עבודת השיווק והיח"צ.

קרא עוד

שירותי מזכירות

העסק שלך מתפתח ועליך להתפנות לדברים החשובים באמת? אנחנו נספק לעסק שלך את כל שירותי המזכירות, כולל: מענה טלפוני, תיוק, הצעות מחיר, עמידה מול ספקים וכל מה שהעסק הייחודי שלך דורש, כדי שהעסק יוכל לגדול ולהגיע לאן שהוא אכן יכול...

קרא עוד